KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Cílem kosmetického ošetření v našem salonu je relaxace a regenerace pleti.Ošetření provádíme kosmetikou německé firmy Chris Farrell. Koncepce Chris Farrell v kosmetické péči znamená aplikovat každý přípravek cíleně. Tato kosmetika neobsahuje parafín a vazelínu. Parfemace je minimální nebo žádná.Pomocí kvalitních přípravků, masážních technik a při dodržování pravidelnosti se brzy dostaví výsledky. Dopřejte své pleti kvalitní péči.Jednotlivé kroky kosmetického ošetření:

 Povrchové čištění - Povrchovým čištěním pleti vždy začíná každé kosmetické ošetření. Při tomto úkonu si kosmetička připraví pokožku na další ošetření. Odstraní make-up, kožní výměšky, nečistoty usazené z vnějšího prostředí. Povrchové čistění pleti je důležitý krok pro další péči opleť, aby tato péče měla správný účinek. Vhodné přípravky volíme vždy dle typu pleti. 

Změkčení pleti - Změkčení pleti je důležitým krokem před hloubkovým čištěním pleti. Pleť si vhodnými přípravky a zábaly podle typu pleti připravíme k dalšímu ošetření. Tímto ošetřením si uvolníme póry pro další péči o pleť. 

Peeling - Mechanické odstraňování suché kůže a odumřelých buněk na povrchu. Odumřelé buňky by měly být odstraněny, aby ty nové mohly snadněji absorbovat vlhkost. Peeling posiluje imunitní systém, snižuje toxiny v těle, pomáhá předcházet bakteriím a stimuluje červené krvinky k tvorbě většího množství kyslíku, což nám dodává více vitality. 

Hloubkové čištění pleti - Po změkčení pleti přichází na řadu samotné hluboké čištění, které se provádí buď mechanicky - lehkým tlakem prstů nebo ultrazvukovou špachtlí, která je šetrnější k pleti. Po hlubokém čištění pleť zklidníme vhodným přípravkem na daný typ pleti.

  Masáž - Nezastupitelným významem v komplexní péči o stárnoucí pleť je odborně provedená kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Stárnoucí pletí je bohužel každá pleť po 30 roku věku. Kosmetická masáž obličeje a dekoltu má mnoho příznivých účinků: zvyšuje se prokrvení pleť získává svěží vzhled zmírňuje únavu příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu uvolňují se potní a mazové žlázy podporuje látkovou výměnu Kosmetická masáž je velmi příjemnou procedurou, ovšem pro trvalé účinky se doporučuje dopřát ji pleti alespoň jedenkrát měsíčně. 

Aplikace výživného séra - Aplikací vhodného výživného séra dodáme pleti potřebné vitamíny, minerály, účinné látky a tím zabráníme předčasnému stárnutí pleti. Maska - Pleťová maska je důležitou a oblíbenou složkou kosmetického ošetření pro svůj rychlý a viditelný účinek. Pleťové masky mají velké možnosti využití - výživné, regenerační, hydratační, tonizační, zklidňující, adstringentní, protizánětlivé, osvěžující, relaxační atd. Volba vhodné masky záleží na správném a odborném posouzení kosmetičky. Kosmetické ošetření provádíme dle typu pleti: mladá pleť normální pleť smíšená pleť mastná pleť citlivá pleť zralá pleť .Veškeré kosmetické ošetření jsou uvedena orientačně a vždy bude ke každé klientce/ klientovi přistupováno s individuální péčí.

Sledujte nás na sociálních sítích 

INSTAGRAM přihlášení ZDE

FACEBOOK přihlášení ZDE

© 2021 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky